Dzisiaj jest Piątek. 22 marca 2019. Imieniny obchodzą Bazylissa, Bogusław, Godzisław, Katarzyna, Kazimierz, Paweł. Do końca roku zostało 285 dni.
W dniach od 11 do 24 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemkowicach odbywały się zajęcia dla dzieci w ramach akcji „Ferie w bibliotece”.
Autor: Katarzyna Gryndziak
czwartek, 28 lutego 2019

We wtorki i czwartki  odbywały się zajęcia plastyczne i rękodzielnicze. W tych dniach uczestnicy mogli wykonywać prace według własnego pomysłu lub przyłączyć się do zaproponowanego przez prowadzących zajęcia.

Z okazji Dnia Zakochanych dzieci wykonywały dowolną techniką piękne kartki walentynkowe, na kolejnych zajęciach tworzyli kolorowe zakładki do książek. W drugim tygodniu ferii uczestnicy wykonali cudowne ramki z makaronu oraz  maski karnawałowe. Młodzi uczestnicy warsztatów okazali się niezwykle  kreatywni i stworzyli piękne i kolorowe prace, które można podziwiać na załączonych zdjęciach.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom i serdeczne zapraszam w przyszłym roku.