Dzisiaj jest Sobota. 17 sierpnia 2019. Imieniny obchodzą Anastazja, Angelika, Anita, Bertram, Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna, Julianna, Liberat, Miron, Zawisza, Żanna. Do końca roku zostało 137 dni.
Informacja dla Mieszkańców Gminy Siemkowice o możliwości udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za 2018 rok.
wtorek, 21 maja 2019

Rada Gminy Siemkowice

Siemkowice, dnia 21 maja 2019 r.

I N F O R M A C J A

Informuję Mieszkańców Gminy Siemkowice o możliwości udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za 2018 rok.

Mieszkaniec Gminy Siemkowice, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem, składa do Przewodniczącego Rady Gminy Siemkowice (Urząd Gminy w Siemkowicach, Plac Wolności 1 – pokój nr 4) pisemne zgłoszenie poparte 20 podpisami osób.

Zgłoszenie Mieszkańców do udziału w debacie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie Gminy Siemkowice.

Termin zwołania przedmiotowej sesji przypada na dzień 31 maja 2019 roku. Raport o stanie Gminy Siemkowice za rok 2018 zostanie opublikowany na stronie internetowej Gminy do dnia 31 maja 2019 roku.

Informacja o dacie i godzinie sesji, na której rozpatrywany będzie raport o stanie Gminy Siemkowice za 2018 rok (koniec czerwca 2019 roku) podana zostanie do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowy przyjęty.

Przewodniczący Rady Gminy

/Waldemar Moryń/