Dzisiaj jest Niedziela. 16 czerwca 2019. Imieniny obchodzą Alina, Aneta, Benon, Budzimir, Jan, Justyna, Ludgarda. Do końca roku zostało 199 dni.
Informacja dla Mieszkańców Gminy Siemkowice o możliwości udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za 2018 rok.
wtorek, 21 maja 2019

Rada Gminy Siemkowice

Siemkowice, dnia 21 maja 2019 r.

I N F O R M A C J A

Informuję Mieszkańców Gminy Siemkowice o możliwości udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za 2018 rok.

Mieszkaniec Gminy Siemkowice, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem, składa do Przewodniczącego Rady Gminy Siemkowice (Urząd Gminy w Siemkowicach, Plac Wolności 1 – pokój nr 4) pisemne zgłoszenie poparte 20 podpisami osób.

Zgłoszenie Mieszkańców do udziału w debacie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie Gminy Siemkowice.

Termin zwołania przedmiotowej sesji przypada na dzień 31 maja 2019 roku. Raport o stanie Gminy Siemkowice za rok 2018 zostanie opublikowany na stronie internetowej Gminy do dnia 31 maja 2019 roku.

Informacja o dacie i godzinie sesji, na której rozpatrywany będzie raport o stanie Gminy Siemkowice za 2018 rok (koniec czerwca 2019 roku) podana zostanie do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowy przyjęty.

Przewodniczący Rady Gminy

/Waldemar Moryń/