Dzisiaj jest Sobota. 17 sierpnia 2019. Imieniny obchodzą Anastazja, Angelika, Anita, Bertram, Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna, Julianna, Liberat, Miron, Zawisza, Żanna. Do końca roku zostało 137 dni.
poniedziałek, 03 czerwca 2019

Rada Powiatowa IRWŁ w Pajęcznie
ul. 1 Maja 13/15, 98-330 Pajęczno
tel. 510-474-813

WYPOCZYNEK LETNI

(dla dzieci rolników)

Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie przedstawia Państwu możliwość wypoczynku realizowanego w formie kolonii dla dzieci rolników, uprawnionych do świadczeń KRUS, dofinansowanych z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

• termin wypoczynku: 02.08 - 12.08.2019
  • wiek uczestników: (urodzone po 1 stycznia 2003 r.)
  • miejsce wypoczynku: Ośrodek Wczasowo-Kolonijny „SAWA” ul. Wczasowa 6, 82-103 Stegna

Organizator zapewnia m.in.:

• całodobowe wyżywienie, smaczne posiłki i miłą obsługę
  • opiekę medyczną
  • transport
  • wycieczki, zabawy, konkursy
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy)

Dodatkowo informujemy, że:

W przypadku uzyskania dofinansowania planowana odpłatność rodziców z ubezpieczenia w KRUS wyniesie 480 złotych.

Każdy z rodziców uczestników musi wypełnić/posiadać kartę kwalifikacyjną –zaświadczenie KRUS. Wypoczynek letni w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt tel. 510-474-813 lub z BP IRWŁ ul 1Maja13/15 Pajęczno.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!