Dzisiaj jest Czwartek. 18 stycznia 2018. Imieniny obchodzą Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata, Małgorzata, Piotr, Pryska. Do końca roku zostało 348 dni.
 

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Ogłoszenie - Test słyszalności syren...

25 lipca 2012

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców gminy Siemkowice, że zgodnie z pismem Wojewody Łódzkiego z dnia 10 lipca 2012 roku na terenie województwa łódzkiego przeprowadzony zostanie trening systemu wykrywania i alarmowania, który umożliwi upamiętnienie 68 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W związku z powyższym w dniu 1 sierpnia 2012 roku o godz. 17.00 na terenie gminy zostanie przeprowadzana głośna próba syren alarmowych, która polegać będzie na wyemitowaniu modulowanego dźwięku syreny w okresie jednej minuty. Test słyszalności pozwoli na określenie zasięgu sygnałów alarmowych na terenie naszej gminy.

 

Wójt Gminy Siemkowice

Zofia Kotynia

 
 

Polecane Strony


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego


Portal Gminy Siemkowice