Dzisiaj jest Środa. 24 października 2018. Imieniny obchodzą Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja, Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon. Do końca roku zostało 69 dni.
Ogłoszenie - Test słyszalności syren...

25 lipca 2012

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców gminy Siemkowice, że zgodnie z pismem Wojewody Łódzkiego z dnia 10 lipca 2012 roku na terenie województwa łódzkiego przeprowadzony zostanie trening systemu wykrywania i alarmowania, który umożliwi upamiętnienie 68 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W związku z powyższym w dniu 1 sierpnia 2012 roku o godz. 17.00 na terenie gminy zostanie przeprowadzana głośna próba syren alarmowych, która polegać będzie na wyemitowaniu modulowanego dźwięku syreny w okresie jednej minuty. Test słyszalności pozwoli na określenie zasięgu sygnałów alarmowych na terenie naszej gminy.

Wójt Gminy Siemkowice

Zofia Kotynia