Dzisiaj jest Czwartek. 20 września 2018. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Komunikat Energetyczny...

20 grudnia 2012

Oddział Łódź-Teren

Rejon Energetyczny Bełchatów

Obszarowe Centrum Dyspozytorskie Wieluń

ul. Sieradzka 62

98 -300 Wieluń

tel. 043 8420201

Rejon Energetyczny Bełchatów , Obszarowe Centrum Dyspozytorskie w Wieluniu informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami eksploatacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej do odbiorców zasilanych z poniżej podanych stacji transformatorowych:

28 grudnia 2012r.

Ostrówek 6; Milejów; Ożegów Kolonia ; Miętno 2;

Siemkowice 1 , 3 , 4 ;

w godz. 09.00 – 16.00 Wieluń Melioracja ;ul. Fabryczna;

w godz. 08.00 – 16.00 Popowice 1,2,3:

Wieluń Niedzielsko : ul. Zawadzkiego , Długosza, Przejazd.

Wszystkie przerwy planowane są  w godz. 08.00 - 15.00,  z wyjątkiem podanym w komunikacie.

Przepraszamy za utrudnienia związane z przerwą w dostawie energii elektrycznej, jednocześnie informujemy, że z przyczyn niezależnych od R.E. Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w podanych wyżej terminach.

Informacji o wyżej wymienionych przerwach, jak również o przerwach awaryjnych można uzyskać pod bezpłatnym numerem: tel. 991

Kategorycznie zabronione jest podłączenie do budynków napięcia z jakiegokolwiek agregatu prądotwórczego oraz obcego źródła prądu np. sąsiedniego budynku, gdzie jest napięcie.

Za samowolne podłączenie i spowodowanie zagrożenia życia ludzkiego, tj. popełnienie przestępstwa przeciw bezpieczeństwu powszechnemu zgodnie z brzmieniem art. 156 i 164 Kodeksu Karnego, sprawcy grozi kara ustalona w/w przepisami oraz pozbawienie dostawy energii elektrycznej.