Dzisiaj jest Środa. 20 października 2021. Imieniny obchodzą Budzisława, Irena, Jan Kanty, Kleopatra, Wendelin, Witalis. Do końca roku zostało 73 dni.
Ograniczenie funkcjonowania Urzędu Gminy w Siemkowicach
Autor: Administrator   
wtorek, 23 marca 2021

Szanowni Państwo!

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju oraz decyzją władz państwowych o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Mieszkańców, w związku z działaniami mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, uprzejmie proszę i apeluje o ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Urzędzie Gminy w Siemkowicach.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu sekretariat Urzędu: 43 841 72 69 lub w formie elektronicznej  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz za pośrednictwem skrzynki podawczej e-puap: /n9526flsor/skrytka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach tel. 43 841-72-85; email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , skrzynki: e-puap: /GOPS_Siemkowice/SkrytkaESP

Kasa Urzędu będzie nieczynna do odwołania.  Wszelkie płatności proszę dokonywać najlepiej elektronicznie na numer rachunku bankowego Gminy Siemkowice: Bank Spółdzielczy Warta o/Siemkowice

nr: 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

(woda, czynsze, opłaty lokalne, za przyłącza kanalizacyjne, opłaty skarbowe i inne);

natomiast opłaty za odpady dokonywać na konto

nr: 65 9270 1029 0200 0794 2002 0456.

Obsługa Petentów w Urzędzie Gminy w Siemkowicach prowadzona będzie tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów