Dzisiaj jest Wtorek. 21 listopada 2017. Imieniny obchodzą Albert, Alberta, Albertyna, Janusz, Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina, Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław. Do końca roku zostało 41 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Pajęcznie

660 razy czytano artykul

środa, 11 października 2017

SKORZYSTAJ Z DOTACJI ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH I ZOSTAŃ PRZEDSIĘBIORCĄ!!!

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie pajęczańskim (III)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,

Wnioski mogą składać osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie zamierzające uruchomić działalność gospodarczą na terenie powiatu pajęczańskiego.

Kwota dotacji do 24 000,00 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące przyznawania środków można uzyskać pod nr telefonu 34 311 28 82 wew. 105 lub w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pajęcznie, ul. 1 Maja 65, pokój 105.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Portal Gminy Siemkowice