Dzisiaj jest Poniedziałek. 25 września 2017. Imieniny obchodzą Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław. Do końca roku zostało 98 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Ferie w bibliotece

3268 razy czytano artykul

Autor: Katarzyna Gryndziak
piątek, 27 stycznia 2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach na okres ferii zimowych przygotowała różnorodne zajęcia.

W programie zajęć znalazły się warsztaty rękodzieła artystycznego.Zajęcia odbywały się w środy i czwartki.

W pierwszym tygodniu ferii dzieci wykonywały piękne laurki na „Dzień Babci i Dziadka”,wykorzystując przeróżne materiały np.:ścinki materiałów ,bibuła,kredki,farby itp. oraz kolaże z kolorowych guzików.

W drugim tygodniu mali artyści uczestniczyli w warsztatach „Lalki słowiańskiej”,które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Ferie zimowe dobiegły końca,ale Biblioteka wciąż jest otwarta i czeka na wszystkich,którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić,

Do zobaczenia!!!

Obraz 001Obraz 002Obraz 011Obraz 012Obraz 013Obraz 014Obraz 021Obraz 024Obraz 030Obraz 031Obraz 034Obraz 036Obraz 044Obraz 046Obraz 051Obraz 052

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach