Dzisiaj jest Wtorek. 23 maja 2017. Imieniny obchodzą Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia, Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon. Do końca roku zostało 223 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie informuje, że w dniu 18 marca 2017 r. (sobota) organizuje wyjazd na XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w KIELCACH.

1059 razy czytano artykul

piątek, 10 marca 2017

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie informuje, że w dniu 18 marca 2017 r. (sobota) organizuje wyjazd na XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w KIELCACH.

W czasie Targów ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów na blisko 62,5 tysiącach metrów kwadratowych będzie prezentować sprzęt i asortyment niezbędny w każdym gospodarstwie rolnym. Będzie można poznać nowinki technologiczne, innowacyjne rozwiązania ułatwiające produkcję rolną. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce i najważniejsze wydarzenie w środowisku rolniczym.

Zakres branżowy targów techniki rolniczej w Kielcach to: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, maszyny i urządzenia ogrodnicze i leśne, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

Zapisy trwają do 14 marca 2017 roku (ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń)  – chęć wyjazdu można zgłosić w BP IRWŁ w Pajęcznie,  ul. 1 Maja 13/15 (koło szpitala) pokój nr 14 lub pod nr telefonu 510-474-813.

Koszt dojazdu – 20 zł., wstęp bezpłatny na podstawie otrzymanych przez Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego zaproszeń.

Wyjazd o godz. 6:30 z Pajęczna z dworca PKS, planowany powrót ok. godz. 18:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przewodniczący Rady Powiatowej