Dzisiaj jest Poniedziałek. 25 września 2017. Imieniny obchodzą Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław. Do końca roku zostało 98 dni.
 

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Gminny Konkurs Recytatorski

2241 razy czytano artykul

Autor: Marcin Smejda   
czwartek, 06 kwietnia 2017

W czwartek 30 marca 2017 roku w Radoszewicach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Konkurs podzielony został na dwie kategorie wiekowe: klasy I – III oraz klasy IV – VI. Wzięło w nim udział 10 uczniów z terenu gminy Siemkowice. Każdy z uczestników mógł zaprezentować jeden utwór poetycki lub fragment prozy. Uczestników oceniało jury w składzie: Jadwiga Freus, Anna Kułak, Renata Czyż oraz Iwona Borek.

Jury konkursu brało pod uwagę dobór i interpretację tekstu literackiego, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Laureatami zostali:

W kategorii klas I-III:

I miejsce – Kinga Waloch – PSP w Radoszewicach

II miejsce – Maja Gawlik – PSP w Lipniku

III miejsce – Maja Podgórniak – PSP w Radoszewicach

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Mateusz Łuszczyk – PSP w Lipniku

II miejsce – Oskar Janecki – PSP w Radoszewicach

III miejsce – Wiktoria Góra – PSP w Siemkowicach

Osoby, które zajęły miejsca od I-III w swoich kategoriach otrzymały nagrody książkowe ufundowane przez Wójt Gminy Siemkowice Panią Zofię Kotynia, a dla pozostałych uczestników wręczono upominki. Dyrektor PSP w Radoszewicach Pani Aleksandra Romkowska przygotowała dla biorących udział w konkursie słodki poczęstunek. Zwycięzcom gratulujemy, dziękując za udział w kolejnej edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego.

001002003004005006007008009010

 
 

Polecane Strony


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego


Portal Gminy Siemkowice